Napájecí adaptéry 12-24V

4 položek celkem
Napájecí adaptér 12V 2,5A
129 Kč

Slouží pro napájení LED pásku, případně i s ovladačem LED (simulátoru). Napájí LED pásky o 12V. Výkon adaptéru stačí na jednoduché jednopáskové LED svítidlo. 

Kód: 43
Napájecí adaptér 24V 2A
Novinka
219 Kč

Slouží pro napájení LED pásku, případně i s ovladačem LED (simulátoru). Napájí LED pásky o 24V. Výkon adaptéru stačí na jednoduché jednopáskové LED svítidlo. 

Kód: 46
g588c
Novinka
499 Kč

Slouží pro napájení LED pásku, případně i s ovladačem LED (simulátoru). Napájí LED pásky o 12V. Velmi výkonný zdroj, zvládne napájet i několik větví LED pásku, případně i...

Kód: 52
g588c
499 Kč

Slouží pro napájení LED pásku, případně i s ovladačem LED (simulátoru). Napájí LED pásky o 24V. Velmi výkonný zdroj, zvládne napájet i několik větví LED pásku.

Kód: 49

Volba výkonu napájecího zdroje je velmi důležitá, aby vše fungovalo jak má. Záleží na typu a výkonu vašich LED světel. Mohou být na 12V, ale i na 24V. S naším ovladačem budou fungovat obě napětí (12 i 24V). Důležité je zjistit kolik A (ampér), nebo jaký výkon (W) Vaše LED pásky potřebují. Vždy je však dobré zvolit o něco výkonnější zdroj. U našich LED světel vždy uvádíme jaký zdroj doporučujeme. 

Vlastní aplikace
Vlastní aplikace
Automatické aktualizace
Automatické aktualizace
Vlastní hardware
Vlastní hardware
Výroba osvětlení
Výroba osvětlení